tel 0 452 323 12 17     mail unsan@unsan.com.tr
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

HAKKIMIZDA

Tesisimiz, 1978 yılında Ordunun Ünye ilçesinde bölgesindeki ilk un fabrikası olarak kurulmuştur. Ticari hayatına başladığı ilk günlerde, günlük 140 ton kapasite İle faaliyete giren firmamız, aradan geçen yıllar içerisinde yaptığı büyük yatırımlar ve 2003 yılında yaptığı revizyon çalışması ile günlük 190 ton buğday işleme kapasite­sine ulaşmıştır.

Firmamız 3.800 m2'si kapalı alan olmak üzere toplam 10.050 m2lik bir alanda faaliyetini sürdürmektedir..

1978'ten günümüze, sektördeki güvenilir ve sağlam durusunun yanısıra, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef haline getirmeyi prensip edinmiştir, gerek bölgesel gerekse sektörel bazda her zaman örnek gösterilen bir firma olmuş ve yaptığı işler diğer firmalar tarafından takip edilmiştir.

Ürünlerimiz fırınlar ve pastaneler başta olmak üzere ekmeklik, baklavalık, pastalık, yufkalık, tandırlık  ve diğer ürünler için üretmekte. geniş ürün yelpazesi ve sürekli sürdürebilir kalitesiyle tercih sebebi olmakta, hatta bazı markalarımız piyasa da fiyat oluşumuna etki eder hale gelmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, arge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik laboratuar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamız her zaman vizyoner bir yapıda olduğunu göstermiştir. 

Kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra müşterilerimize zamanında ulaşmasını sağlamak için, Türkiye geneline ürün sevkiyatlarımız firmamıza ait araç filomuz ile yapılmaktadır. 

İstihdam sağlamanın önemini temel ilkelerden sayan firmamız, 33 kişilik çalışan kadromuzu Ünsan Un Sanayi çatısı altında istihdam etmekte, ülkesine karşı mali yükümlülüklerini ise vergi rekortmenlikleri ile yerine getirmektedir ve gerçek imalat değerleri ile yapılan üretimden satışlar bazında Karadeniz Bölgesinin sayılı birkaç firmasından birisidir

 

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizle sektöründe daima lider ve öncü olmayı hedefleyerek;
S
ağlıklı,
Kaliteli ürünleri,
Çevreye ve insana saygı çerçevelerinde,
Ekonomik bir şekilde sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak hedefinde;
Ürünlerimizi,
Teknolojimizi kalitemizi ve beraberinde
Çalışmalarımızı güçlendirerek,
Ürünlerimizi sunduğumuz pazarda,
LİDER ve ÖNCÜ olmaktır.

Açık İş İlanları